Jaroslava Vaverková
62 let
důchodkyně
fotografie kandidáta STANu

Narodila jsem se v Pardubicích, ale ve Slaném už žiji 38 let a přirostlo mi k srdci.Vystudovala jsem Střední ekonomickou školu v Hradci Králové. Od roku 1976 jsem pracovala v STS(Strojní traktorová stanice) Slaný, ze které se přejmenováním stala Zemědělská technika a v té jsem jako ekonomka zůstala až do důchodu.

Mezi mé záliby patří zahradničení, v roce 1984 jsem převzala funkci hospodářky Českého zahrádkářského svazu - organizace č.11 ve Slaném a tuto funkci zastávám doposud.

Jelikož jsem člověk, kterému není lhostejné kde a jak bydlí ,stala jsem se od roku 2005 předsedkyní Společenství vlastníků pro náš dům ve Vítězné ulici.

Jako jeden z problémů města Slaného vidím neutěšený stav silnic a chodníků v mém okolí a málo bezpečného prostoru pro vyžití mládeže.Z pohledu seniora mi chybí lavičky mimo střed města a odpočinkové zony. Také bych přivítala větší zainteresovanost občanů na akcích rozvoje města.

Přeji si, aby každý problém byl řešen transparentně a pouze ve prospěch města Slaného, proto jsem se přidala k Občanům Města Slaného, abych tím částečně mohla ovlivnit, co se zde ve městě děje a bude dít.