Martin Doupovec
48 let
daňový poradce
fotografie kandidáta STANu

Narodil jsem se ve Slaném. Jsem daňovým poradcem a přes patnáct let provozuji rodinnou účetní firmu.

Velmi rád sportuji, jsem aktivním členem slánského boxerského oddílu Box Heros Slaný. Dvakrát jsem pro oddíl zorganizoval sportovní seminář, který vedl mistr světa v boxu Lukáš Konečný.

Patřím k zakládajícím členům Společnosti patriotů Slaného, která městu Slaný věnovala největší slánku na světě a uspořádala řadu kulturních a společenských akcí. K nejznámějším patří každoroční jarní úklid Slánské hory, společný výlet do partnerského bavorského města a letos již třetí ročník oblíbeného Čertovského kování.

V končícím volebním období jsem byl místopředsedou finančního výboru městského zastupitelstva. Mým cílem bylo a nadále i bude prosadit větší informovanost veřejnosti o nakládání s městskými penězi. Jedině to umožní likvidaci fám a polopravd, které kolují městem o stavu městských financí. Za svůj velký úspěch považuji zrušení takzvaných „pseudokontrol“ finančního výboru, při kterých se případné zjištěné problémy pouze zaznamenaly (někdy ani to ne) a tím veškerá kontrola končila. Řada členů finančního výboru se více zajímala o odměnu za provedení kontroly, než o kontrolu samotnou. Ti mne asi volit nebudou. :)

Chtěl bych přispět k tomu, aby obyvatele Slaného mohli být na svoje město náležitě pyšní. Už dnes máme zajímavé kulturní i sportovní akce a občanskou vybavenost na vysoké úrovni. Všichni ale víme, že je stále co zlepšovat. Každý váš hlas mi pomůže, abych se na zlepšeních mohl aktivně podílet. Proto vám v nadcházejících komunálních volbách doporučuji kandidátku Občané města Slaného!