Filip Kruncl, DiS.
36 let
OSVČ
fotografie kandidáta STANu

Narodil jsem se v roce 1978 ve Slaném a trávím zde celý život. Mé zkušenosti s městem nejsou jen osobní, ale sdílené se širokou základnou mých známých z různorodých sociálních skupin.

Vystudoval jsem SPŠ Kladno, obor strojírenství, ale tudy se má pracovní kariéra neubírala. Deset let po maturitě jsem vystudoval na VOŠ Evangelická akademie obor sociální práce a sociální pedagogika a v současné době vykonávám funkci sociálního pracovníka pro ÚP Kladno. Při práci dokončuji studium na Evangelické teologické fakultě Univerzity Karlovy, obor pastorace a sociální práce.

Do komunální politiky mne přivedla skutečnost, že současné vedení města nebylo ochotné naslouchat námitkám veřejnosti ani některých členům zastupitelstva a za každou cenu prosazovalo pochybná ekonomická i právní rozhodnutí.

Do zastupitelstva chci přinést své znalosti a zkušenosti ze sociální oblasti, aby se u pomoci potřebným přešlo od slov k činům. Začít můžeme na mnoha místech, třeba tím, že si uvědomíme, že i v centru města žijí obyčejní lidé a o dostupnosti parkovacích stání by neměla rozhodovat jen plná peněženka.